O Nas

Firma Zakład Usług Informatycznych DIODA została założona w 1990 roku w Lubinie i od tamtej pory zajmuje się obsługą informatyczną firm, tworzeniem oprogramowania dla przemysłu, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów wodociągów, stowarzyszeń i wielu innych.

W dniu dzisiejszym koncentruje się na tworzeniu własnych rozwiązań w oparciu o najnowsze narzędzia programowania Visual Studio C#. Wybrane narzędzie pozwala na pisanie rozwiązań działających na wszystkich systemach operacyjnych od XP do 10 w oparciu o bazę danych SQL. Rozwiązania wykorzystujące bazę danych SQL pozwalają na tworzenie rozwiązań lokalnych poprzez instalację serwera na konkretnym stanowisku lub rozwiązań sieciowych wielostanowiskowych przez instalację na serwerze.

Mechanizm dostępu przez hasło oferowany w serwerze SQL pozwala na zabezpieczenie danych przed niepowołanym dostępem i minimum bezpieczeństwa danych.

Swoje rozwiązania piszemy na bazie własnych projektów, wieloletnich doświadczeń i obserwacji.

Jeśli spotykacie się Państwo z nierozwiązanymi problemami w swojej pracy i wiecie jak można to usprawnić proszę o kontakt chętnie porozmawiam o problemach i może wspólnie znajdziemy rozwiązanie.